0 850 225 3433
0543 633 13 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

ODESSA ULUSAL GIDA TEKNOLOJİLERİ ÜNİVERSİTESİ

Anasayfa » Üniversite » ODESSA ULUSAL GIDA TEKNOLOJİLERİ ÜNİVERSİTESİ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ODESSA ULUSAL GIDA TEKNOLOJİLERİ AKADEMİSİ
107 yıl boyunca sürdüren gıda ve tahıl sanayi için Ukrayna, Moldova,
Gürcistan Kazakistan, Çin, Moğolistan, Türkmenistan ve yakınındaki tüm ülkelere
60.000 den fazla personel eğitmiştir.
 Günümüz itibariyle akademi çatısı altında 10.000 den fazla öğrenci 535 kalifiye profesör ve doçent, modern laboratuarları ile 6 eğitim binası, kütüphane, modern bilgisayar merkezi, 5 yurt, 50 kişilik  dinlenme tesisi ile Karadenizin kıyısında bulunmaktadır.
Son 9 yıldır akademi önemli ölçüde değişimler göstermiştir. 2003 yılının ilkbaharında 4.akreditasyon seviyesine geçilip, Bologna  anlaşması sürecinde önemli adımlar atılmış ve aynı sene içinde  Bologna anlaşması kapsamına girmiştir.
2007 yılında akademik plan olarak Hollanda Wageningen Gıda  Teknolojileri Üniversitesi ile yakın temas ve işbirliği anlaşmaları imzalanmıştır.
 
ÜNİVERSİTE BÖLÜMLERİ
 
Otomasyon, Bilgisayar Sistemleri ve Kurumsal Yönetim Fakültesi
 
Fırın Teknolojileri ve Şekerleme Endüstrisi Fakültesi
 
Teknoloji,Gıda Güvenliği ve Çevre Yönetimi Fakültesi
 
Ekonomi ve İşletme Fakültesi

Gıda Yeniliği ve Restorancılık Fakültesi
 
Gıda Yönetimi ve Pazarlama Fakültesi:
Gıda ve tahıl sanayisi alanında gelişmek isteyen gençler için Ukrayna’da yeni imkanlar doğuyor. Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi seçiminizle Ukrayna’nın en gelişmiş akademik bireylerinden biri gibi bilgili hale gelebilirsiniz. Modern sınıflar, teori ve uygulama bütünlüğünde verilen derslerle gelişiminize destek olmak adına buradayız. Sadece lisans başvurusu yaparak kısa sürede Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi öğrencisi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Milyonlarca öğrenci arasından yükselerek alan bazında üst mertebelere gelebilme fırsatlarını kullanabilirsiniz. Akademik alanda başarılı olduğunuz taktirde seçilmiş öğrencilerle farklı ülkelerde katılım gösterebileceğiniz projelerde boy gösterebilirsiniz. Eğitim binaları, modern laboratuvar koşullarıyla öğrencileri öğrenmeye sevk edici ortam zenginlikleri bu üniversitede olabildiğine çoktur. Modern bilgisayar merkezleri, dinlenme tesisleri ve yurt imkanlarıyla bu üniversitede yurtdışında rahat edebileceğiniz en iyi imkânlarla okuyabileceksiniz.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi olarak gittikçe popülerliğini arttıran bu üniversite tercihinizle kendinizi çok daha iyi noktalara getirebileceğinizi söyleyebiliriz. Gelişen teknolojiye paralel eleman yetiştirmeyi birincil hedefi haline getirmiştir. Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi kadrosunu da yenilikçilerden haberdar elemanların bulunduğu bir ortam haline getirerek gençlerin yabancı kalmayacağı tüm imkanları ayaklarına serebilmektedir. Bologno anlaşmalarıyla birçok bölümde eğitim veren üniversite en başarılı bölüm mezunları olabilecek şekilde yetiştirilmektedir. Restorant, fırın pazarlama, gıda teknolojisi, fırın güvenliği gibi farklı alanlara yönelik bölümlerde sizlerin gelişiminizi destekleyici ders içerikleri mevcuttur. Gıda bölümünde olmanın ayrıcalıkları, gelişiminize katkısı olabilecek tüm ayrıntılarıyla dolu dolu yaşayabileceğiniz bir lisans sürecine merhaba deme fırsatını yakalamaya var mısınız?

CEYLAN ACADEMY Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, sizlerden gelecek Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi hayallerini gerçekleştirme amacıyla tekliflerinizi beklemektedir. Lisans sürecinizde böyle etkili, gelişen bir bölümde yer alırken en iyi koşullarda araştırma geliştirme çalışmalarında bulunabileceksiniz. Avrupa bazında gerçekleştirilebilecek olan bilim çalışmalarında öncü isim olabilecek üniversite adından faydalanabileceksiniz. Alacağınız diplomayla Avrupa’nın pek çok yerinde iş başvurularınızda ilk sıralarda kabul edilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Ukrayna’nın tarihi güzellikleriyle dolu şehrinde okurken sosyo kültürel anlamda zenginleşmenin keyfini de sürdürebileceksiniz. Kayıt için ihtiyaç duyacağınız tüm evrak hazırlıkları, nelere dikkat etmeniz gerekli gibi ayrıntılarda firmamız gerekli titizlikte siz öğrencilerin yanında olacaktır. Kültürlü bir lisans mezunu olarak bilginizi en iyi şekilde kullanarak iş yerlerinin en iyileri konumuyla geliri yükseklerden olabilirsiniz. Tüm olanaklarıyla gelişiminize destek olabilecek Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi olarak sizlerden gelecek lisans başvuruları için sabırsızlanıyoruz. Çevrenizde en gelişmiş alan akademik kadrosu, modern sınıfları, laboratuvar koşulları, uluslararası çevre imkânlarıyla sizleri yükseltmek için buradayız. En uygun harç ödenekleriyle birçok ülkeye adeta meydan okumaktayız. Avantajlarımızı değerlendirirken farklı dilleri öğrenebileceğiniz çevre avantajlarına sahip olmanız mümkün. Bu fırsatla kendinizi her geçen gün daha iyi yerlerde çalışma alanları yaratıyor konuma getirebileceksiniz. Sınav kaygısına son verip bizimle akademik ortam avantajlarımızdan faydalanmak için ne bekliyorsunuz?


 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ